Молитва у в'язничній каплиці на день Незалежності України

24 серпня у день Незалежності дух свята і свободи принесла щира молитва у в’язничній каплиці святого Дмитрія. Різноманітність заходів на території ВК №63 приурочених до 21-ї річниці Незалежності розпочали з молебня до Пресвятої Богородиці, який відслужив о.Омелян.

У часі молебня засуджені мали змогу особисто прийняти благословення від священика і дарунки (медалики, вервиці, іконки Богородиці), які передали паломники з Меджугорії. Духівник привітав працівників колонії та засуджених з днем Незалежності. У своїм слові священик наголосив, що свобода – це дар Божий, який людина може легко втратити через гріх, а втративши – лише тоді збагне його справжню вартість. Духовне піднесення молитви в’язнів надавала і пісня до Богородиці, яку засуджені співали спільно з семінаристом 3-го курсу Тернопільської духовної семінарії, братом Максимом Колодчаком. З каплички свято перенеслось на спортивний майданчик, де перемога приходила до найвправніших.

У ВК №63 кожного тижня в суботу волонтер Світлана Довгопола з спільноти “Діти Цариці миру й поєднання” має біблійно-катехитичні зустрічі з жінками-в’язнями. В цих зустрічах засуджені відкривають для себе таємниці Святого Письма і об’явлені Божі Правди. Приготовляються до Святих Тайн.

Духовна опіка жінок-в’язнів приносить свої плоди: у місяці серпні 12 засуджених зголосились до Святої сповіді, 2 засуджені – до Святого хрещення.


Марія Колодчак