Молитва та освячення першоплодів на свято Преображення у військовій частині Нацгвардії в Києві

19 серпня християни східного обряду святкують Преображення Господнє. З цієї нагоди військовий капелан військової частини 3078 Національної гвардії України отець Валерій Гром привітав військовослужбовців і освятив першоплоди.

Світлини.

У привітальному слові отець Валерій розповів військовослужбовцям про подію Преображення Господнього, а також наголосив на важливості преображення людських душ і сердець. Після спільної молитви відбувся святковий обід із частуванням освяченими первоплодами, якими радо поділилися з військовими парафіяни Храму св. Василія Великого та Храму св. Миколи Доброго УГКЦ.

Особовий склад частини дякує усім людям доброї волі, які поділилися фруктами та медом із військовослужбовцями строкової служби.

За матеріалами фейсбук-сторінки військової частини 3078 НГУ