Міжнародна співпраця в’язничних капеланів України та Польщі

16-20 жовтня 2016 року, у Центрі з підготовки кадрів польської тюремної служби (у Попово-Парцелє, неподалік Варшави) проходять традиційні у жовтні реколекції і конференція в’язничного душпастирства Польщі.
На запрошення головного капелана Польського католицького в’язничного душпастирства о. прелата Павла Войтаса і з благословення керівника Департаменту УГКЦ у справах душпастирства силових структур України владики Сокальсько-Жовківського Михаїла Колтуна у реколекціях в Попово бере участь і делегація Української Греко-Католицької Церкви.  До Польщі поїхали чотири капелани: о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький, сотрудники храму Зіслання Святого Духа, в’язничні душпастирі Івано-Франківської архиєпархії, о.Олекса Куйбіда, в’язничний капелан Коломийсько-Чернівецької єпархії та о.Микола Бердник, головний капелан Луцького екзархату.
Реколекції і професійний вишкіл є щорічним заходом навчання та духовної обнови для священиків, що були покликані Церквою до служіння у тюрмах. В програмі передбачено духовні вправи та фахові лекції з пастирської практики. Під час відвідин співбратів по служінню відбудеться презентація душпастирського служіння Української Греко-Католицької Церкви для польських капеланів.
Пенітенціарне душпастирство УГКЦ