Міжконфесійне навчання капеланів в Інституті кримінально-виконавчої служби

Відповідно до закону про в’язничне капеланство протягом цього тижня з 21 до 24 червня відбувається друга ротація з навчання капеланів різних конфесій в Інституті кримінально-виконавчої служби. У У ньому беруть участь і представники УГКЦ – о. Костянтин Пантелей і с. Василія Гальцова. 

Братня атмосфера міжконфесійної групи обіцяє переміну в’язничного середовища. Служіння духовенства в пенітенціарних установах надихає персонал і цілковито перемінює мікро-клімат відносин серед людей. Це рівно стосується як ув’язнених, так і службовців. На тлі професійної деформації й вигорання, притаманних пенітенціарній службі, душпастирський супровід персоналу дає можливість шляхетного відновлення працівників кримінально-виконавчої сфери і, як наслідок, їх більш витривалого й корисного служіння.

Навчання включає три модулі компетентності:
• правовий
• режимний
• душпастирський

Програма навчального курсу пенітенціарних капеланів була сформована й узгоджена в результаті спільної наради представників навчальних закладів Державної Кримінально-виконавчої служби України (ДКВС) і Душпастирської ради при ДКВС у лютому –березні 2016 року.

Навчання відбувається в Інституті Коримінально-виконавчої служби у Києві й у Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу ДКВС України.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ