Міністeрство оборони України святило лозу у США

Делегація міністерства оборони України, перебуваючи із робочим візитом у США, у Квітну Неділю взяла участь у Божественній Літургії в церкві Святого Архистратига Михаїла міста Йонкерс.

У складі дeлeгації були: Садовський Микола Стeпанович – директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони та генерал-лейтенант Ткачук Павло Петрович – начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного

Гостей супроводжував військовий аташе Посольства України в США – полковник Андрій Ординович. Під час молитви парох парафії о. Кирило Анджелов та його помічник о. Василь Бегай привітали шановних гостей. Військовослужбовці мали змогу поспілкуватись із українською громадою та виконати обряд підняття державного прапору України на площі перед храмом.

Для української громади у Йонкерс це була справді особлива та радісна подія.

Українські генерали висловили вдячність парафіянам церкви святого архистратига Михаїла міста Йонкерс за їх невтомну працю для добра України та вручили представникам громади військові відзнаки.

fb_img_1522749590828