“Мій сьогоднішній вівтар”, – о. Андрій Зелінський

Цими днями отець Андрій Зелінський, ТІ, військовий капелан УГКЦ, перебуває разом із військовослужбовцями в зоні АТО. Разом із українськими бійцями священик готується до святкування Воскресіння Христового. 

“У нас сьогодні був нелегкий день. Дуже. Але в гаморі й майже безладі різноманітних викликів мені вдалось вислухати багато щирих Сповідей на передових позиціях. Сонячно було не лише в небі, а й у душах. Попри регулярні розриви великого калібру.

І гарно молилося святкову літургію в сонячному промінні десь на краю – цивілізації, не людяності. Бо людяності сьогодні – як і завжди – тут було немало: трагічної, зраненої, простреленої, усміхненої, чистої та щирої, стражденної та щасливої людяності. А я був свідком її краси та щирості. І тому, сьогодні, у “професійне свято” священиків  ;), щиро дякував Богові за незбагненно прекрасний дар священства – можливості бути справжнім свідком невимовної краси самого Бога у самій людяності…

Дякую Богові й усім братам у священстві, які мужньо прийняли запрошення і не відмовилися бути Його вірними свідками у світі зраненої та прекрасної людяності!!!”

о. Андрій Зелінський,

13.04.2017