Матері полеглих українських Героїв, які проходять реабілітацію на Закарпатті, організували вечір пам’яті своїх синів

В рамках духовно-реабілітаційної програми для матерів загиблих українських воїнів, яка цими днями проходить на Закарпатті, учасниці заходу організували патріотичний вечір пам’яті полеглих сучасних Героїв України.

Матері запросили на зустріч всіх охочих, хто відпочиває та працює у санаторію “Орлине гніздо”, де проходить програма реабілітації, та у затишній, сімейній атмосфері розповіли присутнім про своїх синів та їхні героїчні подвиги.

Нагадаємо, 24 лютого розпочалася духовно-реабілітаційна програма для десяти матерів полеглих українських Героїв з різних куточків України. Захід організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ в рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”. Духовний супровід групи здійснює військовий капелан УГКЦ о. Андрій Алексеєв.

Протягом тижня матері загиблих Захисників, перебуваючи в санаторію, мають можливість отримати як медичну фахову реабілітацію, так і духовно-психологічну. Крім того, програма передбачає екскурсійні подорожі до Хуста та Мукачево, а також зустріч з вихованцями дитячого навчального закладу у м. Королево, яким опікується військовий капелан УГКЦ о. Іван Ісайович та монахиня сестра Йосафата.

Реабілітаційна програма для матерів українських Героїв розрахована на 7 днів і триватиме до 2 березня.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ