Матері героїв-захисників України взяли участь у культурно-соціальному благодійному заході, присвяченому Дню матері

16 травня 2019 року Наталія Дубчак, працівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, спільно з матерями наших полеглих воїнів-героїв взяли участь у культурно-соціальному благодійному заході «Серце матері героя-захисника: вселенська безодня любові, віри, турботи, всепрощення  й пам’яті», який відбувся в м. Києві. Організатором даного заходу виступила ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників бойових дій «Сармат». 

Під час заходу організатори привітали з Днем матері дружин та матерів героїв-захисників України, відбулося вручення пам’ятних подарунків та відзначення грамотами від голови ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників бойових дій «Сармат» Тараса Костанчука.

«Є у світі одне слово, перед яким усі народи низько схиляють голови. Це слово – «Мати». Сотні матерів звичайних українських хлопців сьогодні об’єднані спільною бідою та гордістю за своїх синів. І немає щирішої молитви за материнську. Лише материнська любов не знає кордонів страху, сумнівів та розрахунків. Сьогодні наші хлопці перебувають під обстрілами, знають гіркоту втрати бойових побратимів і ризикують власним життям заради миру та спокою в нашій країні. Ми маємо низько поклонитись їхнім матерям за те, що вони виховали справжніх патріотів, незламних бійців, які ціною власного життя, щодня ризикуючи ним, зупиняючи ворога, забезпечують наше з Вами мирне небо над головами», – зазначив Тарас Костанчук.

Вечір завершився концертною програмою за участю зірок  української естради.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ