#Листивійни. Лист дружини полеглого Героя Чуприни Наталії

З нагоди Дня Захисника України у рамках проекту “Листи війни” Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ продовжує друк листів матерів, дружин та родичів полеглих Героїв до своїх найдорожчих, яких втратили на війні.

Чуприна Наталя, м. Херсон, дружина загиблого військовослужбовця Чуприни Валерія, головного сержанта 28-ї ОГвМБр.
Привіт, Любий!
Пройшло 4 роки, як тебе немає, а все чекаю твого дзвінка, нібито Ти просто вийшов, і зараз з’явишся… час летить, біль залишається, і просто звикаєш з ним жити, на жаль…
Дітки підросли, старший пішов до 1 класу, серце стискалося від болю, коли 1 вересня ми з сином були одні. Не вистачає твоїх очей, сильних рук, твоєї харизми і посмішки… Синочку і доці хочеться твого батьківського тепла… у них закінчилось дитинство, їх ніхто так як Ти не обіймає, не носить на руках, не грає у футбол, і просто – бути поруч з тобою це вже і є ЖИТТЯ!!!
На жаль, я нічого не можу змінити, час не повернеш, але ти повинен знати, що ти завжди з нами поруч, у серці, в пам’яті і так буде, допоки ми живемо… Твої навики життя, хоббі, твої поради я передаю нашим – ТВОЇМ дітям, вони дуже сумують за тобою, і жодного дня не пройде, щоб вони тебе не згадали…
Тепер Ми – це Я і наші діти… завжди поруч, допомагаємо один одному, вкладаємо в наше життя тільки позитивні емоції, подорожуємо, і головне – зберігаємо любов і порозуміння в нашій сім’ї.
Багато слів є, яких тобі недосказано, а ще більше, яких хочеться сказати…
Я хочу, щоб Ти знав – в нас все добре, ти вчинив правильний вибір, Ти став ангелом, Героєм для України, а для нас – ти великий приклад того, що сім’я – це найголовніше і найдорожче.
Ми – сім’я і завжди нею будемо!
Дякую тобі за безцінні моменти, які ми прожили, за ту радість, натхнення і щастя, а також наших діток…
…..Назавжди твоя СІМ’Я…
Інформаційна довідка про полеглого Героя Чуприну Валерія: https://bit.ly/34UqZ7z