Лист-співчуття владики Михаїла (Колтуна) з приводу трагічної загибелі військовослужбовців 16-ої окремої бригади армійської авіації Збройних Сил України «БРОДИ»

Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ із болем у серці висловлює щирі співчуття родинам, рідним, близьким і колегам по службі військовослужбовців 16-ої окремої бригади армійської авіації Збройних Сил України «БРОДИ», що трагічно загинули уночі 30 травня 2019 року, в результаті авіаційної катастрофи.

Загибель офіцерів під час виконання тренувань не має свого логічного пояснення та ранить кожне співчутливе серце невимовним болем, особливо ж це стосується членів їхніх родин. Віримо, людське життя знаходиться в руках Господніх: Йому єдиному відомі його плинність і призначення. Ми ж смиренно вимолюємо для всіх, кого торкнувся біль цієї трагедії, Божої співчутливої підтримки. Покладаючись на Його волю, розділяємо з усіма Вами біль від втрати та молимося за упокій їхніх душ. У наших смиренних молитвах вірно складаємо кожного в руки Господні, вимолюючи у Творця і подателя життя вічного Його щедрого милосердя. 
Пам’ять про загиблих побратимів, вірних синів і відданих захисників українського народу, ніколи не залишає наших сердець. Нехай Пресвята Богородиця, що прийняла у власні материнські руки бездиханне тіло свого Сина, нашого Спасителя, візьме під свій ласкавий покров біль кожного з нас і допровадить до зустрічі з дорогими нашим серцям у воскресінні до життя вічного. 
З невпинною молитвою та глибокою пам’яттю про кожного залишаюся смиренно Вашим у Христі,

Преосвященний Михаїл (Колтун)
Єпископ Сокальсько-Жовківський
Керівник Департаменту військового капеланства 
Патріаршої курії УГКЦ
В братній любові з всіма військовими капеланами