Львівські семінаристи ознайомились із службою у Національній гвардії

Студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа відвідали Навчальний центр Національної гвардії України у місті Золочеві, щоб ознайомитись, в першу чергу, із особливостями роботи військових капеланів у Національній гвардії, а також із порядком проходження військової служби та матеріально-технічною базою, що використовується при навчанні гвардійців.

Захід розпочався із спільної молитви біля каплички Навчального центру, по завершенню якої, гості ознайомились із побутовими умовами проживання військовослужбовців.

В ході екскурсії по навчальних класах гвардійці продемонстрували семінаристам комплексний тренажер екіпажів БТР-4Е, бойовий модуль БМ-7 (Парус), навчально-діючий тренажер БТР-60ПБ та автомобільний тренажер підготовки водіїв вантажного автомобіля КРАЗ. Також вони відвідали мультимедійний тир та оглянули колісну бронемашину «Варта».

«Дана екскурсія є доволі цікава і корисна для студентів. На сьогоднішній день капеланська служба серед військових України є надзвичайно важливою та необхідною. Знайомлячись із службою у Національній гвардії, майбутнім представникам духовенства буде значно легше та глибше усвідомлювати духовні потреби військовиків» – зазначив префект Львівської духовної семінарії отець Іван Гловак.

Вже тривалий час значна частина семінаристів співпрацює на рівні волонтерства із військовими. В майбутньому вони планують присвятити своє життя капеланському служінню, зокрема і у Національній гвардії.

31895302_1325562234243626_6309050969183223808_n

untitled

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ