Львівські капелани передали подарунки святого Миколая пораненим бійцям

Гості привезли в реабілітаційний центр передане Організацією Українських Жінок у Великобританії, а також солодощі від спільноти храму Зіслання Святого Духа на вулиці Трильовського, 9а у Львові.

«Капелани передали бійцям в реабілітаційний центр подарунки від святого Миколая», – повідомили сьогодні, 18 грудня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ», де також опублікували світлини з місця пожії й розповіли подробиці:

«У четвер, 17 грудня, працівники «Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ», брати Юрій Балух та Тарас Лозовський, відвідали військових у реабілітаційному центрі «Модричі» біля Трускавця на Львівщині. Гості привезли для бійців АТО подарунки до дня святого Миколая, які передала Організація Українських Жінок у Великобританії, а також солодощі від спільноти храму Зіслання Святого Духа на вулиці Трильовського, 9а у Львові.

Окрім того, під час відвідин працівники «Центру Військового Капеланства» мали нагоду поспілкуватись з нашими оборонцями, а також з фахівцями, які працюють в цьому реабілітаційному центрі. Зокрема, реабілітологи розповіли детальніше про сам центр, його історію та допомогу, яку тут надають. Військові капелани та самі бійці щиро дякують небайдужим добродійникам – помічникам святого Миколая за їхню турботу й допомогу».

Про це повідомили сьогодні, 18 грудня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».