Львівські бійці встановили стаціонарну каплицю в зоні АТО

Після тижневого перебування на Луганщині, поруч з бійцями Львівського батальйону територіальної оборони, до Львова повернувся священнослужитель Гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла отець Андрій Хомишин. В зону АТО капелан поїхав з власної волі, аби духовно підтримати українських вояків.

Про це йдеться в повідомленні відділу по роботі з громадськістю Львівського обласного військкомату.

За його словами, у перші дні для молитов було встановлено стаціонарну каплицю. Там проводились щоденні богослужіння, багато військових сповідались та причащались. Спілкуванню з Богом сприяла особлива атмосфера в молитовному наметі, адже його облаштували іконами та вишитими рушниками самі ж військові. До слова, українські орнаменти передали львівським воякам доброзичливі люди зі Стрийщини, щоб ті відчували підтримку з дому.

Разом з отцем Андрієм поруч з військовими перебувало ще троє священиків – із Львівщини, Тернопільщини та Коломийщини. Один з них підтримував бійців на блокпості.

Нагадаємо, львів’янин, священик монастиря редемптористів отець Ігор Безкостий місяць провів з нацгвардійцями неподалік Слов’янська, в зоні проведення антитерористичної операції.