Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня отримала апарат ШВЛ від спільноти Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла

З початку оголошення Всесвітньою організацією охорони здоров’я пандемії у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 та відповідними прийнятими рішеннями української влади у боротьбі із недугою, Українська Греко-Католицька Церква активно долучилася до допомоги із наслідками цього небезпечного захворювання. Зокрема Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ 20 березня спільно із меценатами оголосили про початок збору коштів для закупівлі апарату штучної вентиляції легень для медичного закладу м. Львова.

За цей недовгий період завдяки добровільним пожертвам прихожан храму та усіх небайдужих вдалося придбати апарат високоточної кисневої терапії із функцією штучної вентиляції легень. Особливу подяку у реалізації цього проекту священнослужителі храму висловлюють ТзОВ Фірма «Техніка монтажу» в особі пані Віри Беньо, завдяки старанням якої стало можливим замовлення та доставка цієї медичної апаратури з Китаю.
У понеділок, 13 квітня, апарат високоточної кисневої терапії із функцією штучної вентиляції легень було передано у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню.

Капелани Львівської архиєпархії УГКЦ й надалі продовжуватимуть збір коштів для закупівлі необхідного медичного обладнання та предметів індивідуального захисту для медиків Львова.

kapelanstvo.info