Киівський духовний молодіжний театр «Притча» відзначив другу річницю

Святкування відбулося 22 лютого. Отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, відслужив молебен.

IMG_4993Після чого було урочисте вручення подячних грамот: о. Дамяну Габорію — директору театру, режисерам: Карпицькій Юлії, Оксані Лукавенко, Івану Сороці; акторам, та найактивнішим учасникам театральноі спільноти.

IMG_4997Насичених духовною поживою гостей запросили на перегляд презентації про життя театру. Режисери та актори мали можливість пригадати чудові моменти спільної праці, а головне побачити явні плоди цієї діяльності, під час презентаціі актори ділилися враженнями. Режисер Оксана Лукавенко згадувала як нелегко було відважитися на роботу з аматорами, але все таки пішла на це і задоволена результатом. Режисер із багаторічним досвідом Іван Сорока ще зовсім недавно у нашому театрі, побачивши численні виступи, сказав: «…таке враження що вам цілих 10 років , а не 2….».

Радість святкування з нами розділив о. Максим Рябуха, який поблагословив трапезу. В дружній атмосфері присутні спілкувалися пригощалися смачними почастунками.

На заході було відчутно святковий настрій, а щоб більше розвеселити ураїнські душі до нас завітали співаки та музиканти:

Маркіян Свято — лауреат всеукраїнських конкурсів і фестивалів розпочав розважальну частину піснею молитвою за Україну, після чого прозвучали ще патріотична пісня та пісня про кохання.

Марічка Чабан – композитор, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, подарувала присутнім дві прекрасні пісні: «В моїм серці Ісус» та «Він знає».

Від театру «Притча» було представлено виставу мініатюру «Хустина». Після чого телеведуча Руслана Данилів поділилася, як театр «Притча» надихнув іі на творчість: «…зігравши у цій мініатюрі загорілася бажанням написати пісню і написала, хоча ніколи не думала що зможу… ». Висловивши сердечну подяку театру Руслана виконала пісню «Хустина».

Надзвичайно творча дівчинка Наталя Івасюк грою на скрипочці звеселяла душі присутніх.

IMG_5148Ансамбль української аутентичної музики «БОЖИЧІ» розважав учасників танцювальною програмою, гості залюбки ставали до танцю.

На завершення святкування Руслана Данилів виконала пісню — молитву.

Марічка Сохацька, художній керівник театру «Притча».