Курсанти здійснили паломництво до Гошівської ікони Матері Божої

25-26 березня 2017 року відбулося паломництво курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного до Гошівської чудотворної ікони Матері Божої. Участь у цій духовній мандрівці взяло 43 курсанти. Відбулося паломництво за підтримки Центру військового капеланства ЛА УГКЦ.

Прибувши у Гошів, курсанти разом із капеланами піднялись до василіанського монастиря на Ясній Горі, який має більш ніж 500-річну історію. Усі паломники мали добру нагоду під час екскурсії дізнатись чимало цікавого про сам монастир, а головне помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері. Далі усі завітали до монастиря Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, де мали змогу духовно збагатитись, оскільки ввечері відбулись молитовні чування, духовні розважання. Майбутні офіцери разом із капеланами молились Божественну Літургію за мир в Україні, здоров’я рідних та знайомих. Кожен мав можливість приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Від імені паломників капелани подякували сестрам за їхню відкритість, за те, що вони так тепло і гостинно зустріли військових прочан та надали їм нічліг. Нагадаємо, що сестри вже не вперше радо відкривають двері свого реколекційного дому для військових паломників.

На завершення учасники прощі побували в Закарпатті, де відвідали замок Паланок в Мукачеві та взяли участь в екскурсії містом, а також відвідали термальні води в урочищі Косонь, Берегівського району, Закарпатської області.

wide_03.27.3

Капеланство.info