Курсанти відвідали Український Католицький Університет

27 січня, курсанти Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного разом із військовими капеланами завітали на екскурсію у кампус Українського Католицького Університету (м. Львів, вул. Козельницька, 2а). Про завдання закладу та його історію розповів о. Павло Худ.

Молодь ознайомилася із життям у студентському містечку, побувала у різних відділах, зокрема, каплиці блаженного Миколи Конрада. На завершення курсанти поспілкувалися із духовенством у кав’ярні кампусу. Захід відбувся в рамках релігієзнавчого гуртка, який провадять капелани у військовій Академії.

Довідка. Релігієзнавчий гурток у Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) – щотижневі зустрічі з курсантами навчального закладу на релігійні, морально-етичні та патріотичні теми.

В рамках гуртка відбуваються пізнавальні екскурсії, паломництва та поїздки. Гурток заснували душпастирі Центру військового капеланства ЛА УГКЦ у 2007 р. і проводять його до сьогодні. Зокрема, капелани проводять щочетверга молитовну зустріч “Зупинка з Богом”, яка проходить у храмі св. Архистратига Михаїла, що у Академії. Під час цієї зустрічі відбувається читання та роздумування над рядками Святого Письма, молитва за близьких, друзів, мир в Україні та світі.

Департамент інформації Центру військового капеланства ЛА УГКЦ