Курсанти-учасники першого військового вертепу зробили подарунок для своїх однокурсників

Курсанти-учасники першого унікального військового вертепу зробили подарунок для своїх однокурсників – поповнили спортивний інвентар курсу.

Завдяки коштам, які вони зібрали виступаючи із вертепом упродовж різдвяного часу у храмах Львова, хлопці придбали декілька м’ячів та пару гантель у спортивний зал свого курсу.

Дякуємо командиру роти та усім курсантам, за жертовність, відкритість та бажання підготувати до свята Різдва Христового прекрасне різдвяне дійство, у якому ширився мир, добро та радість, і робились багато добрих вчинків для потребуючих.

Додамо, що цього року вперше до Різдвяних свят, курсанти Національної академії сухопутних військ під проводом капеланів закладу о. Андрія Хомишина та брата Юрія Балуха підготували різдвяний вертеп.  В часі різдвяних свят з вертепом вони відвідали військові частини, студентські спільноти та багато храмів міста Львова.

Також нещодавно курсанти, які брали участь у різдвяному вертепі, передали цінні подарунки для вихованців Верньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2, придбані за кошти, зібрані під час виступу вертепу.

27971620_565587973801592_204234812046319507_n

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ

за повідомленням Капелани Насв