12 вересня курсанти танкової справи Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в день свого професійного свята спільно зі своїм капеланом о. Юрієм Балухом взяли участь у паломництві до Святоуспенської Унівської Лаври та чудотворної ікони Матері Божої в Уневі.
Цього року учасниками прощі стали понад п’ятдесять курсантів академії, серед яких учасники АТО та ООС. Дане паломницво відбулося за підтримки Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.
В Уневі паломників радо зустрів намісник лаври ієромонах Макарій Дутка, котрий провів екскурсію та очолив молитви за Україну та наше славне військо. На завершення учасники духовно-пізнавальної мандрівки побували у Свіржському замку та парку “Казкові поля”, що на Львівщині.
