Курсантам презентували діяльність релігієзнавчого гуртка

У неділю, 09 вересня відбулася презентація релігієзнавчого гуртка, який провадять військові  капелани. Захід відбувався біля військового храму Стрітення Господнього (Львів, вул.Клепарівська 30а), де проводяться щотижневі зустрічі із курсантами Інституту морально-психологічного забезпечення та Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

У заході взяло участь понад 100 курсантів. Зустрічдє розпочалася спільною Літургією. Після молитви  курсанти Академії, які беруть активну участь у житті гуртка, приготували кулінарні страви, щоб почастувати першокурсників. Про діяльність гуртка розповіли капелани о. Михайло Білецький та о. Мирон Горбовий.

Першокурсники відвідали класи де відбуватимуться заняття, переглянули відеопрезентацію, поспілкувалися з капеланами та почули про враження від гуртка від його активних учасників.

Це вперше знайомство курсантів із гуртком відбулося у такому форматі під відкритим небом та активною участю курсантів, учасників гуртка.

Усіх зацікавлених капелани запрошують на зустрічі, які відбуватимуться щовівторка та четверга о 16:30 год, а також на недільні боголужіння о 10:00 та 12:00 год.

Військовий храм Стрітення Господнього