“Кожен із Героїв Небесної Сотні справді заслуговує Неба”, – капелан о. Андрій Сіданич під час поминальної молитви за Героїв Небесної Сотні

У середу, 22 січня, у Львові на Меморіалі Героїв Небесної Сотні відбулася панахида за загиблими героями Небесної Сотні, зокрема львів’янином Юрієм Вербицьким, який у цей день, шість років тому, був одним з перших, хто віддав своє життя під час Революції Гідності.

Поминальну молитву та запалення лампад очолили отці-капелани Львівської архиєпархії УГКЦ о. Андрій Сіданич, о. Роман Прокопець і диякон Олег Кришталь. У молитві взяли участь міські посадовці на чолі з мером Львова Андрієм Садовим, а також громада міста.

“Кожен із Героїв Небесної Сотні справді заслуговує Неба”, – наголосив у своєму слові до присутніх, о. Андрій Сіданич.
 
“Часто можна почути, що Майдан єднав. Героїв Небесної Сотні і нашого земляка Юрія Вербицького об’єднала любов. Любов до рідної землі, до своїх близьких, рідних. Не раз ми чуємо цю Приповідку, яка каже: “Голос народу – голос Божий”. І люди причислили їх до Героїв Небесної Сотні. Справді, кожен із них заслуговує Неба.  Через те, що наслідував самого Бога, коли віддали своє життя заради інших. Сьогодні  ми молимося і особливо вшановуємо їхню пам’ять. Маємо переживати їхню любов до рідної землі у своєму житті. Живімо цим! Творімо цю любов далі! Справді любов єднає і будує! Це те, що не може зруйнувати жодна людина. І наш земляк Юрій Вербицький справді був великою Людиною з великої букви, бо незважаючи на катування, він залишився вірним своїй землі, своїй Україні. Пам’ятаймо!”, – наголосив священнослужитель.
За матеріалами: velychlviv.com