Концерт “Щасливого Різдва”: зірки виступлять перед військовослужбовцями

14 січня 2016 року о 19:00 в Українському домі ансамбль «Українські Барви» та зіркові гості виступлять із концертною програмою «Щасливого Різдва», – повідомляє сайт Українського дому.

У цьому році концерт організовано у співпраці із Департаментом Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

На концерт запрошені спеціальні гості: військові, котрі воювали в зоні АТО, тож у кожного зокрема, буде нагода познайомитись і особисто подякувати за відвагу та героїзм.

У програмі концерту емоція Різдва у всіх його творчих проявах. Колядки, щедрівки, народні та авторські мелодії, пісні, інструментальна музика, відомі світові різдвяні хіти в оригінальному аранжуванні колективу. Команда зіркових і професійних артистів, відеоряд художніх робіт вітчизняних та зарубіжних художників, ексклюзивна атмосфера, різноманітні сценічні ефекти й багато сюрпризів.

Уже 15 років музичний проект «Українські Барви» з великим успіхом проводить різдвяні концерти-фестивалі і щороку з оновленою програмою та зірковими учасниками. Цього разу у концерті візьмуть участь: Керівник і солістка – Оксана Стебельська – скрипка, вокал, Роман Кука – кларнет, вокал, народні духові інструменти, В’ячеслав Філонов – скрипка, банджо, Михайло Кашук – акордеон; ведуча ТСН 1+1 Соломія Вітвіцька, оперна діва Олена Гребенюк, фіналіст «Х-фактор» Олександр Павлік, оркестр, танцюристи та інші . В програмі святкового вечора відбудеться Показ колекції Бутік-ательє козацького одягу “ОТАМАН”.

Детальну інформацію можна оглянути на Інтернет сторінці www.ukrbarvy.com.ua