Комісія УГКЦ сприяння єдності християн спільно з Департаментом душпастирства силових структур України провели екологічну акцію до Дня Творця

14 вересня з нагоди Дня Бога-Творця Комісія УГКЦ сприяння єдності християн спільно з Департаментом Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України організували екологічну акцію у В/Ч 3078 Внутрішніх військ МВС України.

Мета акції – донести екологічні проблеми України до широкого кола її громадян, сформувати у них бережливе ставлення до навколишнього середовища та вмотивувати їх до власного доброго прикладу задля чистоти природних ресурсів і власної безпеки.

У День Бога-Творця о. д-р. Ігор Шабан та о. Любомир Яворський завітали до В/Ч 3078 з лекцією на тему дружнього ставлення до довкілля. Отець Любомир представив солдатам-строковикам та командуванню частини о. Ігоря Шабана, який виступив зі словом до присутніх. Отець Ігор пояснив значення Дня Бога-Творця у житті кожної віруючої людини, згадавши біблійний сюжет спотворення світу Богом.

«Бог, сотворивши навколишній світ, віддав його на вжиток Адамові та Єві, а отже від самого початку навколишня природа, багатства землі належали людям, і тому дуже важливо замислюватися над тим, як найкраще використовувати ці дари, які Бог доручив нам з великої любові до людини». Отець Ігор закликав кожного військовослужбовця разом з родиною розпочати з власного доброго прикладу і використовувати природні ресурси так, щоб на першому місці було збереження Богом даного довкілля. Отець відзначив, що головною ознакою екологічного мислення людини є намагання не нашкодити природі та використовувати її ресурси з якомога меншою шкодою для навколишнього середовища.

Наприкінці екологічної акції Церквою було подаровано 4 сміттєвих баки, котрі В/Ч 3078 використовуватиме для власних потреб, роблячи свій внесок у збереження чистоти довкілля. Командир частини п-к Віталій Стецик та заступник командира з виховної роботи майор Михайло Савченко подякували отцям за візит та висловили сподівання на дальшу співпрацю з Церквою та капеланами.

Прес-служба Департаменту капеланства