Командувач Нацгвардії висловив співчуття з приводу відходу до вічності Блаженнішого Любомира

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров надіслав листа зі співчуттями на ім’я владики Михаїла Колтуна, військового єпископа, керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України,  з приводу відходу до вічності Блаженнішого Любомира Гузара.

“З відходом до вічності Слуги Божого Любомира Гузара всі ми, все українське суспільство та всі християни, незалежно від конфесійної належності, відчуваємо велику втрату. Його Блаженство Любомир назавжди закарбується в нашій пам’яті як людина глибокої молитви та правдивої монашої аскези, глибокий богослов та мудрий пастир, духовний батько та моральний авторитет нашого часу”, – йдеться у листі співчуття командувача Нацгвардії.

“У цю скорботну хвилину від імені всього особового складу Національної гвардії України висловлюємо братнє співчуття усьому єпископатові, духовенству, монашеству і всім вірним Української Греко-Католицької Церкви та єднаємося з Вами в молитві за вічний спочинок покійного. Вічна йому пам’ять!”.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України