Колишні воїни АТО та їхні дружини пройшли реабілітацію у монастирі

З метою духовного та психологічного відновлення, кращого розуміння самих себе, подолання конфліктів у сім’ї колишні воїни АТО та їхні дружини пройшли курс реабілітації у Гошівському монастирі Сестер Пресвятої Родини. Тут побували колишні військові з Івано-Франківської, Житомирської, Запорізької, Київської та Львівської областей.

Таку акцію організувала  Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Тривала вона з 16 по 22 жовтня 2017 р.  Впродовж цих днів подружжя військових брали участь у Богослужіннях, приступали до св. Таїнств Сповіді та Євхаристії, слухали духовні науки священників і розповіді про історію та діяльність монастиря Сестер Пресвятої Родини.

Фізичні сили реабілітанти відновлювали завдяки масажу, щоденній ранковій зарядці, грі в теніс та волейбол. Відповіді на свої настійні питання вони отримували на психологічних тренінгах та під час індивідуальних бесід з психологами. На таких зустрічах подружжя вчилися налагоджувати міжособистісні взаємини, зменшувати напруженість та правильно долати конфлікти у стосунках.

У вільний час родини військових слухали виступ співочої священичої сім’ї, побували у Гошівському монастирі Отців Василіян на Ясній Горі, на скелях Довбуша, відвідали криївку у м. Долина, ознайомились із експонатами Центру Вигодської спадщини.

Зі слів реабілітантів, вони приїхали до монастиря, щоб віднайти душевний спокій . Завдяки налагодженій праці о. Ярослава Рохмана, о. Назарія Мицко і психологів Ірини Вишинської та Ірини Яців їх очікування здійснилися. На прощання  відпочиваючі висловлювали щиру вдячність за час проведений у монастирі, за можливість слухати і чути одне одного, за атмосферу молитви.

news.ugcc.ua