Коляда в стінах Київського слідчого ізолятора

27 січня  в стінах Київського слідчого ізолятора, що на Лук’янівці, залунала коляда. Веселі хлопці та дівчата з великою яскравою зіркою та музичними інструментами несли світло Божої любові туди, де сум і розпач, здається, цілковито полонили людські серця. 
Колядники, а саме театральний колектив студентів Львівського національного аграрного університету, приїхали до Києва разом зі своїм керівником Оксаною Качмар та духовним провідником, о. Іваном Венгрином, головою Центру академічного душпастирства, що діє при університеті. Днем раніше колектив виступав на ІІ Всеукраїнському фестивалі «Студентська коляда», що відбувся в Київському кооперативному інституті бізнесу і права. Наступного дня студенти під проводом с. Василії Гальцової, ЧСВВ здійснили своє бажання відвідати Слідчий ізолятор.
Присутні працівники цієї установи уважно стежили за тим, що відбувалося на сцені. Майстерна гра акторів, розкішні костюми, неперевершений спів колядок, музичний супровід – усе було на дуже високому рівні. Вірю, що любов і радість, якою так щедро ділилися молоді актори, наповнили серця присутніх та додали сил, потрібних у нелегкій праці з увязненими.
Повідомила сестра Василія Гальцова, ЧСВВ