Коляда в батьків загиблих захисників України

09 січня 2018 року, у третій день різдвяних свят, гучна коляда залунала в домівках батьків українських військових, що загинули в зоні бойових дій.

Світлини. 

Того дня військово-медичний капелан о. Віталій Воєца, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Ірпінь о. Мирослав Латинник із колядниками і різдвяними подарунками відвідали оселі батьків наших полеглих героїв у містах Ірпінь, Буча, Гостомиль та Коцюбинське.

“Були і сльози, і усмішки, і ділення наболілим, і старі альбоми…, – ділиться враженнями отець Віталій Воєца. – Об’їхали багато родин… І тепер їх усіх об’єднує не лише спільне горе втрати синів, але й любов та підтримка багатьох сердець, які в місті Ірпінь вболівають, моляться та бажають допомогти необхідним”.

Священик висловив особливу вдячність за цей день п.Наталії Дубчак, котра є також мамою загиблого героя, за координацію та підтримку різдвяної коляди, п. Ігорю Оверкові за транспорт, невтомним колядникам, а  також за підтримку в різний спосіб  парафіянам з храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що в Ірпені, зокрема пароху о. Мирославу, та Комісії здоров’я Київської архиєпархії УГКЦ. 

“Звісно ж окрема подяка НАШИМ БАТЬКАМ за те, що прийняли у себе колядників, подарували свою увагу і тепло домівок. – підсумував отець Віталій. – Колядники йдуть далі… А усім ми хочемо побажати миру, здоров’я та дійсно гарних свят. Христос Рождається! Славімо Його!”. 

26196479_10213414285565293_5337100969442354981_n

За повідомленням о. Віталія Воєци,
військово-медичного капелана УГКЦ