Коляда в АТО

Мандруючи позиціями українського фронту, зустрічаю велику кількість просто надзвичайно прекрасних людей!!! Усвідомлюю, що війна стала для мене можливістю по-новому познайомитися зі своїм народом – з народом просто прекрасним!!! Ніколи до того він не був для мене таким близьким і таким глибоким, таким рідним.

Абстрактне поняття стало конкретною дійсністю. Слухаєш кожного солдата з кожнісінького закутку країни – і відкриваєш цілий прекрасний – бо щирий і справжній, позбавлений зайвого пафосу – світ, а через його особисту історію, історія цілого народу, що бореться за своє існування набуває конкретних обрисів, стає реальним обличчям, усміхненим і заклопотаним, замріяним і втомленим, живим, людським… І краще розумієш, за що боремося. І хочеться, дуже хочеться, аби зокрема ті молоді захисники, які у фронтових окопах вчаться брати на себе відповідальність за свою країну, швидше б навчили такої відповідальності своїх дітей, і дітей їхніх дітей. І тоді Україна стане неминучою!!!

А поки можу з впевненістю констатувати: у нас є НОВА армія, у нас є НОВІ українці, у нас впевнено розпочинається НОВА УКРАЇНА!!!
Не зупиняймося!!!.. 😉


09.01.2017

отець Андрій Зелінський, ТІ,
військовий капелан УГКЦ