Коляда у військовій частині Києва

Сьогодні, 01 лютого 2017 року, отець Валерій Гром, військовий капелан УГКЦ, з колядниками завітав до військової частини А0488, що в Києві.  

Відвідини військових розпочали спільною молитвою, після якої отець Валерій благословив особовий склад, казарму і службові приміщення окропленням йорданською водою.

Разом із капеланом до військових з різдвяним привітанням завітав квартет колядників. Руслана Данилів, Юрій Вольбин, Ярина Дацко та Роман Рудницький відгукнулися на запрошення організатора коляди Павла Загороднова. Так, виконані квартетом колядки та українські народні пісні наповнили стіни військової частини та серця військовослужбовців святковим настроєм та особливою радістю.

“Ми завітали сюди, щоби поділитися з вами різдвяною радістю, щоби ця радість примножувалася у ваших серцях, і щоб ви пам’ятали, що Бог завжди є з вами”, – сказав отець Валерій у своєму слові до військовослужбовців.

На завершення капелан подякував колядникам за те, що з різдвяним привітанням завітали до військової частини, а військовим – за теплу зустріч гостей.

16426417_262412284180210_286759606_n

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України