Християнський військовий вишкільний табір “Захисник” відвідали десантники

22 липня до Християнського військового вишкільного табору “Захисник”, який цими днями проходить на території Національного природнього парку “Сколівські Бескиди”, завітали військовослужбовці 80-ої окремої десантно-штурмової бригади зі Львова.

Десантники провели для учасників табору програму з основ військової підготовки, ознайомили з озброєнням, парашутними системами та радіостанціями, а також продемонстрували комплекс вправ рукопашного бою.

Нагадаємо, з 17 по 27 липня на території Національного природнього парку “Сколівські Бескиди” проходить Християнський військовий вишкільний табір “Захисник” для дітей військовослужбовців, організатором якого є Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Метою табору “Захисник” є духовна, моральна, фізична та розумова підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Українською державою в лавах Збройних сил та інших силових структур України. Особливістю цього табору є поєднання військового та християнського виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості. Учасниками табору цього року стали 52 дитини з семи областей України.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ