Керівництво Департаменту відвідали військову частину в Євпаторії

4 липня керівництво Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, а саме владика Михаїл (Колтун) та о. Любомир Яворський, відвідували військову частину в Євпаторії, де провадить свою капеланську службу о. Богдан Костецький разом з катехитом – п. Людмилою Григорєвою.

Гості ознайомилися з діяльністю, що провадиться у військовій частині А4519 та поспілкувалися з командуванням частини. Командир полковник В.І. Никонець та заступник командира частини з виховної роботи підполковник О.А. Ломака висловили свою подяку владиці Михаїлу за підтримку та співпрацю з військовослужбовцями у Євпаторії.

За словами о. Богдана Костецького, у даній частині щонеділі провадяться лекції, які поділені на цілий рік згідно з церковними святами. У розробці спеціальної програми для військовослужбовців взяла участь п. Людмила – катехит, яка допомагає о. Богдану у військовій частині.

Командування частини влаштувало екскурсію для гостей по території установи. Підполковник О. Ломака зазначив, що лекції, які проводяться для солдатів щотижня, дають свої результати: хлопці частіше заходять до бібліотеки, прагнуть посповідатися, читають більше літератури та духовно розвиваються.

Владика Михаїл пообіцяв офіцерам при найближчій нагоді запросити всіх охочих до спільних подорожей – паломництв святими місцями, які декілька разів на рік організовує Департамент.

Прес-служба Департаменту капеланства