Керівник відділу Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур надіслав привітання Міністру оборони України

6 грудня Збройні сили України відзначають 17-ту річницю від дня заснування. Із цієї нагоди Преосвященний Владика Михаїл (Колтун), Керівник відділу Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур надіслав привітання на адресу Міністра оборони України. У привітанні зокрема йдеться: “В день 17-ої річниці Збройних Сил України від імені Української Греко – Католицької Церкви висловлюю велику шану та вдячність Вам, як Міністру оборони України, та усім військовослужбовцям Збройних Сил України за відданість миру та спокою в нашій країні.
Це свято є не тільки святом військових – це свято також і кожного громадянина і віруючого нашої держави. Військовий – це приклад мужності, розсудливості, терпеливості та жертовності. Ви доводите кожного дня нам те, що попри всі труднощі ви мужньо йдете вперед і запевняєте нам мир та спокій, бо це головна місія військовослужбовця.
Мир та спокій народу – це наша спільна справа! Служіння народові, як і служіння Богові, вимагає великої жертовної праці. Україні потрібні добрі воїни – воїни миру, які будуть вміти користуватись наймогутнішою зброєю – Любов’ю. Саме тому наша спільна місія – це утвердження християнських цінностей у війську, через проповідування любові до Бога і Батьківщини та традицій українського народу.
Традиція свідчить, що поруч військового завжди був священик, який був запевненням присутності Бога, та в котрому військові бачили духовного провідника, товариша і порадника. Ми бажаємо і сьогодні бути поруч військового, щоб разом долати всі труднощі і перешкоди, котрі стоять на шляху його служіння Українському народу.
Віддаємо подяку Богу, за Вас та усіх військовослужбовців України. Бажаємо Вам сили у виконанні Вашого посвятного обов’язку. Нехай Пресвята Діва Марія – покровителька Українського війська, завжди охороняє Вас та Збройні Сили України.
Боже Благословення нехай укріпляє Вас у Вашому служінні Україні та нашому народові.”
Департамент інформації УГКЦ