Керівник Департаменту військового капеланства зустрівся з начальником Західного територіального управління Національної гвардії та відвідав у Львові військову частину НГУ

3 лютого 2021 року керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владика Михаїл Колтун зустрівся з начальником Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенантом Олександром Набоком. На зустрічі був присутній також заступник начальника – полковник Станіслав Басараб. У цей день владика Михаїл відвідав також військову частину 3002 Національної гвардії України у Львові.

Під час візиту єпископа супроводжували штатні військові капелани НГУ о. Юрій Галабуда та о. Андрій Сіданич.

Звертаючись до командного складу, владика Михаїл наголосив на важливості присутності та служіння військового капелана серед військовослужбовців.

«Коли людина є віруючою, – підкреслив єпископ, – вона може робити щось більше, ніж просто виконувати свої професійні обов’язки. Якщо ми будемо плекати нашу віру, то зможемо побудувати міцну Українську державу».

Далі на території військової частини за участі військовослужбовців відбулася поминальна молитва за полеглими Захисниками.

«Сьогодні молитвою ми віддаємо шану нашим полеглим воїнам, нашим Героям, які віддали життя за Батьківщину. Але також не менш важливим є плекати повагу і любов між нами, вірність та відданість один одному, як вчить нас Євангеліє: «Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе!» (Мт. 25, 21), – звернувся до присутніх владика Михаїл.

На завершення зустрічі єпископ поблагословив військових та побажав їм Божої ласки, миру, твердої віри, незламної надії та щирої любові у житті та служінні на благо українського народу.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ