Капелани зустрілися з канадськими миротворцями

1 травня 2018 року військові капелани Гарнізонного храму Львівської архиєпархії УГКЦ провели робочу зустріч із представниками Командування Збройних сил Канади в Україні.

Настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла о.Степан Сус розмовляв із гостями про нюанси капеланської роботи, а отець Мирон Горбовий продемонстував власну презентацію, у якій йшлось про рівні комунікації між церквою (священослужителями) та, власне, військовими.

Окрім цього, основною темою зустрічі була “Опіка пораненими військовослужбовцями, організація спільного українсько-канадського вело-паломництва”.

Нагадаємо, що військові капелани Гарнізонного храму ЛА УГКЦ уже більше року співпрацюють із канадськими миротворцями в Україні.

kapelanstvo.info