Капелани з Франківщини повернулися із гуманітарної місії на Сході України

Капелани Української греко-католицької церкви надавали гуманітарну допомогу військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО, та жителям східних регіонів. Перебували на Сході 3-4 вересня.

Їхали за підтримки Івано-Франківського архиєпархіяльного управління, яке, зокрема, взяло на себе транспортні витрати, інформує прес-служба УГКЦ в області.

У селі Побєда, що на Луганщині, координатор військових капеланів Івано-Франківської архиєпархії о. Роман Залеський, а також отці Володимир Олійник та Орест Сало, відслужили Божественну Літургію у каплиці св. Архистратига Михаїла. Після Служби Божої місцевим мешканцям передали одяг та взуття, а українським військовим – їжу та засоби гігієни.

За кожної можливості служили молебень за Батьківщину. У селі Дмитрівка освятили кам’яний хрест пам’яті полеглих за Україну.

Гуманітарну допомогу надали і 59 захисникам України, які лікуються у госпіталі міста Сєвєродонецька: медичні препарати, памперси, 70 комплеків ліжкової білизни. У містечку Новоайдар вихованцям інтернату вручили півсотні комплеків білизни, а також – книги і консервацію на зиму.

www.0342.ua