Капелани, які проходять навчальний курс у Львові, завітали до Гарнізонного храму

У четвер, 02 лютого 2017 р. Б., капелани, що проходять навчальні курси для військових капеланів у Національній академії сухопутних військ, що у Львові, завітали до Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

З історією святині капеланів ознайомив  отець Степан Сус, голова Центру військового капеланства ЛА УГКЦ та настоятель Гарнізонного храму. Священик розповів шановним гостям про важливу місію святині під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

На завершення усі разом вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв України – військовослужбовців, що віддали своє життя за Батьківщину під час проведення АТО.

Нагадуємо, що цими днями в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проходять курси військових капеланів. Упродовж двох тижнів представники усіх конфесій, що входять до Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, обговорюватимуть проблематику, яка виникає під час роботи капеланів у військах та вивчатимуть іноземний досвід служби священиків у Збройних силах. Цей досвід українському духовенству передають представники Королівської служби капеланів Канади.

Капеланство.info