Капелани взяли участь у вшануванні пам’яті Героїв Небесної сотні

У понеділок, 20 лютого, у Києві вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. Захід було організовано за ініціативи в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун біля стін Міністерства охорони здоров’я.

Поминальний захід розпочали панахидою за полеглих, яку провадили  отець Любомир Яворський, УГКЦ, та о. Тарас Мельник, УПЦ КП.

“Ми повинні пам’ятати жертву, яку принесли наші Герої тут, на Майдані, і також на Сході України. Ми не маємо права забути цю жертву, бо вона була для того, щоб змінився український народ, визволив себе від брехні, несправедливості і корупції”, – закликав отець Любомир Яворський.

До присутніх звернулася також Уляна Супрун: «Разом із усією Україною схиляємо голови перед Героями, які віддали життя заради нашого майбутнього. Герої не вмирають. Вони назавжди в наших серцях як нагадування про велику жертву і велику відповідальність збудувати таку Україну, якою б вони пишалися. Найкращою пам’яттю нашим Героям стане наша спільна перемога, яку ми обов’язково здобудемо, якщо щодня, пліч-о-пліч будемо рухатися вперед».

Фото

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України