Капелани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні молитвою і тихою ходою

19-20 лютого 2016 року в Україні вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Молитовні заходи з нагоди другої річниці трагічних подій на Євромайдані відбувалися і у Львові.

У п’ятницю, 19 лютого, біля пам’ятника Т. Шевченку було проведено спільну молитву та громадську акцію “Під щитом Небесної сотні” за участі майданівців, міської влади, представників навчальних закладів, студентської молоді, військових капеланів та небайдужих львів’ян.

каелан небесна сотня

Опісля панахиди, у зверненні до присутніх, капелан, отець Юрій Остап’юк, наголосив на важливості молитви за наших Героїв, як і тих, хто віддав своє життя за мир, так і тих, хто продовжує оберігати наш спокій сьогодні.

капелан угкц

А вже об 19:00 год. на проспекті Свободи відбудеться акція “Свіча пам’яті”, де поіменно згадають кожного хто, загинув два роки тому на Майдані.

Поминальні заходи продовжилися в суботу, 20 лютого 2016 року. У цей день душпастирі Центру військового капеланства вшанували Героїв Небесної сотні тихою ходою та молебенем.

Під гаслом “Герої не вмирають!” учасники зі свічками у руках прямували центральними вулицями міста в пам’ять про тих, хто два роки тому віддав своє життя за зміни у нашій державі.

Опісля, біля фігури Матері Божої (пр. Свободи), відбуляся спільна молитва за українських Героїв.

угкц капелан

За матеріалами Капеланство.info