Капелани вкотре відвідали зону АТО та українських військовослужбовців

14-16 липня відбувся душпастирський візит капеланів в зону АТО. В рамках візиту душпастирі відвідали військові підрозділи, які дислокуються на території Харківської, Луганської та Донецької областей. Особлива увага була звернена на духовну підтримку поранених, яку забезпечують медичні капелани у польових мобільних госпіталях.

Цими ж днями вкотре відбулася ротація військових капеланів, які протягом тривалого часу виконували свій душпастирський обов’язок у зоні бойових дій. Як зазначив о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України: «Сьогодні військові по-особливому потребують присутності капелана. Вони потребують простого спілкування, слова підтримки, яке творить у військовому колективі нову атмосферу –високого морального духу. Військові часто вперше приходять на розмови зі священиками, щоб знайти відповіді на питання, які виношують у своїх серцях. Вони просять про молитву та благословення перед виходом на бойове чергування незалежно від того, чи це день, чи ніч».

Отець Любомир зазначив, що сьогодні є велика потреба у військових капеланах, про що свідчать численні звернення командирів підрозділів, особовий склад яких захищає український народ на сході держави.

Повідомив о. Валерій Гром