Капелани відправили Воскресну Літургію для військовослужбовців у смт. Старичі

У Велику Суботу, 14 квітня, відбулася о півночі Свята Літургія у Центрі забезпечення навчального процесу Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

В урочистій Літургії взяли участь солдати строкової служби та працівники Центру, яку очолив капелан о. Андрій Хомишин. Кожен з присутніх перед Богослужінням отримав можливість приступити до Тайни Покаяння, щоб гідно зустріти Свято Господнього Воскресіння. На завершення літургії о. Андрій зачитав «Огласительне слово св. Івана Золотоустого в день святої Пасхи», після якого відбулося посвячення пасок та продуктів, які пожертвували військовим парафіяни церквов Воскресіння Господнього та Всіх Святих Українського Народу м. Львова.

Цього річ для молодих хлопців Великодні свята були першими поза їхніми домівками Тому в цей час кожен прагне особливо відчути підтримку далеко від дому та торжественно взяти учать разом із усією Церквою у величному святі Христового Воскресіння.

kapelanstvo.com.ua