Капелани УГКЦ з великодньою місією відвідали українських воїнів на сході України

З 25 по 29 квітня 2019 року тривала поїздка військових капеланів УГКЦ з великодньою місією до українських воїнів-захисників на схід України.

У четвер, 25 квітня, біля Патріаршого собору Воскресіння Христового Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, освятив понад три тисячі пасок, з якими о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ, о. Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у Збройних Силах України Департаменту військового капеланства, та волонтери Володимир Марущак і Володимир Дністрянський вирушили на схід, щоб передати для наших військових, які святкують Великдень далеко від рідних домівок.

З 26 по 28 квітня капелани поспішали відвідати якнайбільше місць дислокації українських воїнів на Донеччині та Луганщині. Військові мали можливість поцілувати рани Ісуса на Плащаниці та приступити до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії. У світлі дні Христового Воскресіння душпастирі служили Божественні Літургії, освячували великодні страви та звіщали воїнам радісну вістку про найбільшу Перемогу в історії людства, перемогу Життя над смертю, Добра над злом, Світла над темрявою.

Департамент військового капеланства Патріаршої  курії УГКЦ висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації цьогорічного пасхального кошика для наших військових, що перебувають у районі проведення ООС. Особливо вдячні с. Єронімі Вовчак, волонтерам і добродіям із Нового Роздолу, о. Степану Сусу, Наталії Зузук та українській громаді Тулузи, завдяки яким Департаменту військового капеланства вдалось здійснити Великодню місію серед військовослужбовців ЗСУ.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ