Капелани УГКЦ виставили Плащаницю у зоні бойових дій та передали військовим позашляховик

Духовна місія священиків Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ на чолі з деканом Зарваницьким о. Володимиром Топоровським триває у ці години в зоні АТО. Отці поспішають відвідати якнайбільше місць дислокації військових в околицях Луганської області, щоб напередодні великого празника Воскресіння Господнього уділити Святу Тайну Сповіді та Святого Причастя, виставити Плащаницю, а також освятити для захисників України великодні страви, які пожертвували вірні УГКЦ Тернопільщини.

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) капелани доставили та передали для потреб війських чергове авто – позашляховик Land rover.

«Сьогодні молилися із українськими воїнами біля Плащаниці тут на Сході України, де іде війна, – розповідає о. Володимир Топоровський. – Нажаль, в ці святкові дні продовжують лунати постріли, які не стали на заваді нашої молитви за припинення війни та часи мирні”.

Священик каже, що з великою радістю передали нашим воїнам продукти, пасочки, вареники, м’ясні вироби та багато іншого – те все, що було зібрано вірними Тернопільсько-Зборівської архиєпархії із благословення та матеріальної підтримки митрополита і архиєпископа Василія (Семенюка).

tze.org.ua