Капелани УГКЦ моляться в день свята Покрови за військовослужбовців, перебуваючи в зоні АТО

Сьогодні українські військові капелани, що служать в зоні АТО, проводять молитву за військовослужбовців до Пресвятої Богородиці з нагоди свята Покрови.

Капелани моляться, щоб Пресвята Богородиця зберегла кожне життя українського військовослужбовця, що служить миру, і допомогла усім повернутися додому живими та неушкодженими. За словами о. Любомира Яворського, заступника керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах силових структур України, у зоні АТО капеланами УГКЦ обладнано 8 культових споруд для молитви.

Прямуючи до військовослужбовців, о. Любомир Яворський везе сьогодні велику матеріальну допомогу: 400 пакетів термобілизни, 100 теплих спальників, зимове взуття, медикаменти, балаклави, шапки, шкарпетки, а також харчі.

«Ця допомога для наших військовиків, – каже о. Любомир, – стала можливою завдяки акції «Збережи життя», проведеній українцями Канади за благословення місцевого єпископа Степана Хміляра. Показовим є те, що допомогу для військових ми передаємо завжди через руки капеланів, які безпосередньо служать молитвою в зоні АТО.

Богородиця, що її Покров ми сьогодні святкуємо, діє, таким чином, через людей, зокрема через священиків. Так вона виявляє свою опіку над життям кожного з військовиків, що молять про її заступництво на далекій відстані від своїх родин, захищаючи рідну державу», – наголосив о. Любомир Яворський.

Прес-служба Департаменту капеланства