Капелани уділили Святу тайну хрещення солдату строкової служби

У неділю, 15 травня, військові капелани уділили Святі тайни хрещення та миропомазання солдатові 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Молодого юнака охрестили Олександром, ім’ям яке йому дали при народженні. Захисник України  виявив бажання стати християнином та прийняти Христа у своє життя. Уділив Святі тайни о. Андрій Сіданич, капелан Навчального центру.

Також у цей день військові капелани спільно з солдатами строкової та контрактної служби ЗСУ молились Святу Літургію за мир у нашій Батьківщині та за українське військо.

Нагадуємо, що душпастирі Центру військового капеланства ЛА УГКЦ щотижня відвідують містечка Навчального центру, щоб надати духовну опіку солдатам строкової та контрактної служби, а також мобілізованим. Капелани проводять духовно-патріотичні бесіди, уділяють Святі тайни покаяння та Євхаристії, щонеділі та свята служать Божественну Літургію для військових.

Джерело: Kapelanstvo.info