Капелани та працівники Департаменту помолилися разом з семінаристами за кращу долю для України

4 грудня військові капелани та працівники Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви помолилися разом з семінаристами Київської Трьохсвятительської духовної семінарії за мир та кращу долю для українського народу. Спільнота зібралася разом та прочитавши уривок з Євангелія, поділилася своїми думками, на які надихнуло їх Боже Слово.

“Спільна молитва згуртовує всіх нас, особливо у цей час, коли ми є свідками складних суспільно-політичних подій у нашій державі. Молімося ж до Богородиці, введення в храм якої ми сьогодні вшановуємо, щоб вона захищала нас та нашу державу. Просімо сьогодні Бога про мир, який пануватиме в наших серцях, щоб ми ділилися ним з іншими”, – закликав присутніх на молитві отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту.

Нагадаємо, що вчора Глава УГКЦ привітав священиків і семінаристів, які прибули послужити людям на Майдані.

Прес-служба Департаменту капеланства