Капелани та курсанти здійснили екскурсію замками Львівщини

У неділю, 24 листопада, курсанти Інституту морально–психологічного забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та курсанти Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ разом з військовими капеланами Львівської архиєпархії УГКЦ владикою-номінантом Степаном Сусом, о. Тарасом Михальчуком та бр. Андрієм Кобилюхом здійснили духовно-пізнавальне паломництво замками Львівщини.

Мандрівка розпочалася зі спільної Божественної Літургії у військово-афганському храмі Стрітення Господнього у Львові. Впродовж дня курсанти дізнавалися багато цікавих фактів про Золочівський, Підгорецький та Олеський замки. Військовослужбовці ознайомилися з історією будівництва, занепаду, реставрації та порятунку замків, а також дізналися про господарів, які проживали в них.

У духовно-пізнавальній мандрівці взяли участь 50 курсантів, серед яких учасники АТО та ООС. Паломницво відбулося за підтримки Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

kapelanstvo.info