Капелани різних конфесій прийняли естафету 22 Pushup Challenge, щоб підтримати українських військових (ВІДЕО)

Українські військові капелани різних конфесій долучилися до всесвітньої акції “22 Push-up challenge” в підтримку наших українських військових.

“Сьогодні хочемо підтримати наших українських військових, які так відважно захищають нашу українську землю! Завжди хочемо бути поруч! Слава Україні! Слава Героям!”, – говорить отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курїі УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

А потім представники кожної з конфесій, що взяли участь в акції, передали естафету капеланам там семінаристам своїх Церков. Зі сторони УГКЦ естафету передали військовим капеланам Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла у Львові.

Довідка.

22 Pushup Challenge — флешмоб, започаткований 2016 року в США, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів відтискаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України