Капелани разом з курсантами підсумували діяльність релігієзнавчого гуртка

У вівторок, 22 грудня 2015 року, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного разом з військовими капеланами вишу – о-дн. Мироном Горбовим та бр. Юрієм Балухом провели своєрідний подячний вечір. Майбутні офіцери з капеланами підбили підсумок цьогорічної діяльності релігієзнавчого гуртка.

Відтак, усі мали нагоду переглянути світлини із різноманітних заходів, які організовували в межах цього гуртка капелани. Адже подій було дійсно чимало: різні зустрічі з цікавими людьми, прощі у відпустові місця, молитовні вечори, екскурсії, майстер-класи.

Згодом же молодь у дружній та невимушеній атмосфері провела чаювання, під час якого кожен зміг поділитись своїми враженнями від усіх цих подій, пригадати моменти, які по-особливому запам’ятались.

Додамо, що релігієзнавчий гурток у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного –  це щотижневі зустрічі з курсантами навчального закладу на релігійні, морально-етичні та патріотичні теми. В межах гуртка відбуваються пізнавальні екскурсії, паломництва та поїздки. Гурток заснували душпастирі Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ ще 2007 року і опікуються ним до сьогодні.

Капеланство.info