Капелани разом з курсантами молились Велике Повечір’я з покаянним каноном Андрея Критського

17 березня 2016 року, у храмі святого Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) військові капелани разом з курсантами молились Велике Повечір’я з покаянним каноном Андрея Критського.

Богослуження очолив о. Андрій Хомишин – капелан військового навчального закладу та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

По завершені молитви, військовий душпастир побажав майбутнім офіцерам по особливому провести цей час Великого посту, постійно працювати над собою, робити багато добрих вчинків посеред академічної спільноти та молитись за Україну, батьків, рідних і близьких.

Довідка. Релігієзнавчий гурток у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) – щотижневі зустрічі з курсантами навчального закладу на релігійні, морально-етичні та патріотичні теми. В межах гуртка відбуваються пізнавальні екскурсії, паломництва та поїздки. Гурток заснували душпастирі Центру військового капеланства ЛА УГКЦ ще 2007 року і опікуються ним до сьогодні.

Зокрема, капелани проводять щочетверга молитовну зустріч “Зупинка з Богом”, яка проходить у храмі св. Архистратига Михаїла, що в Академії. Під час цієї зустрічі відбувається читання Святого Письма та розважання над ним, молитва за близьких, друзів, за мир в Україні та світі. А щоп’ятниці капелани проводять катехитичні зустрічі в ротах.

Капеланство.info