Капелани освятили меморіальну дошку, присвячену Володимиру Юричку

3 квітня 2015 року на будівлі адміністративного корпусу Університету було відкрито нову меморіальну дошку, присвячену студенту третього курсу медичного факультету №3, який віддав своє життя, захищаючи Україну зі зброєю в руках, Володимиру Юричку.

Ведучим на заході був Народний артист України, Голос Майдану Євген Нищук. Освятив дошку та звернувся зі словом до присутніх військовий капелан о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, котрий разом з о. Дам’яном Габорієм, військовим капеланом Київського гарнізону, прибув на урочистість.

“Сьогодні ми бачимо живий приклад Володимира, який зі студента став нам всім учителем, – звернувся о. Любомир Яворський до громади. – Володимир Юричко навчив нас, як це – насправді любити Батьківщину. Він любив повторювати слова “як шкода, що не можна померти за Україну двічі”. Вкотре ми стаємо свідками того, як справджуються рядки з Євангелія “…немає більшої любові, ніж життя віддати за друзів своїх”, – додав священик.

IMG_0465

Після урочистої церемонії відкриття меморіальної дошки відбулося її освячення та була відправлена поминальна служба пам’яті Володимира та усіх героїв Небесної сотні. Друзі Володимира, викладачі та гості заходу ділилися спогадами про непересічну постать молодого хлопця, що до останнього подиху любив Україну.

IMG_0480

Прес-служба Департаменту капеланства